O nas

Nazwaliśmy się BraciStudio, bo łączą nas więzy krwi. Wierzymy w partnerstwo oraz dobre relacje zarówno z pracownikami jak i klientami, które sprzyjają efektywnej i twórczej pracy. Kreujemy nie tylko marki ale i serdeczność wokół nas co pozwala człowiekowi rozkwitać. Nasze prace wspierają kluczowe marki w Polsce, nasz sposób pracy wspiera dobre i szczęśliwe życie.

Filozofia pracy

Turkusowa organizacja to najbliższe określenie sposobu naszej pracy i zarządzania firmą. Tworzymy nieszablonowe studio, nie zobaczysz u nas biur, sal konferencyjnych czy biurka prezesa. Pracujemy zdalnie. Tam gdzie czujemy się najlepiej, pracujemy najefektywniej: własne mieszkanie, pomieszczenie w jednym z modnych space office czy bio-dom pod Babią Górą. Tak powstały wszystkie nasze prace.

Wspieramy…

Branż bezpośrednio związanych z produkcją mięsa nie obsługujemy. Pracujemy dla firm, w które wierzymy i identyfikujemy się z ich produktami. Z radością przyjmujemy kolejne prace dla branży produktów ze zdrową żywnością czy produktów BIO.

Nie pracujemy za darmo

Cenimy nasz czas i doświadczenie więc nie uczestniczymy w darmowych konkursach. Za przedstawiane koncepty pobieramy opłaty. Jako członkowie Polskiego Klubu Brandingu promujemy praktyki i narzędzia w przetargach opisane w Białej Księdze Komunikacji Marketingowej. Każdego klienta, każde zlecenie traktujemy indywidualnie, najlepiej porozmawiaj z nami o możliwości współpracy. https://dobryprzetarg.com.pl/sites/default/files/2020-11/Biala%20Ksiega%20Branding_3.pdf

Rodzinne firmy

Wielkie marki dają prestiż. Mniejsze, często rodzinne firmy, dają satysfakcję z uczestniczenia w ich rozwoju i sukcesie. Lubimy patrzeć jak wzrastają dzięki naszej pracy.

Marcin
Walkiewicz

Brat zarządzający

New business, obsługa projektów i czujne oko na wszystkie procesy w firmie.

Marek
Podlecki

Brat kreujący

Słuchanie i rozmowy z klientami, nadzór kreacji

Aleksandra
Nalepa

Graficzka
Cierpliwość i rzetelność

Marta
Kot

Graficzka
Szybkość i doświadczenie

Paweł
Windys

Projektant
Koncepcje kreatywne

Marcin
Kalinowski

Strategia i marketing

Juliusz
Wnorowski

Copywriter
Miedzy słowami a obrazem

Ewa
Makota

Kreatywna Graficzka
Ilustracje i koncepcje kreatywne