O nas

Nazwaliśmy się BraciStudio, bo łączą nas więzy krwi. Wierzymy w partnerstwo oraz dobre relacje zarówno z pracownikami jak i klientami, które sprzyjają efektywnej i twórczej pracy.

Kreujemy nie tylko marki ale i serdeczność wokół nas co pozwala człowiekowi rozkwitać. Nasze prace wspierają kluczowe marki w Polsce, nasz sposób pracy wspiera dobre i szczęśliwe życie.

Filozofia pracy

Tworzymy nieszablonowe studio. Turkusowa organizacja to najbliższe określenie sposobu naszej pracy i zarządzania firmą. Pracujemy zdalnie, tam gdzie czujemy się najlepiej i pracujemy najefektywniej: pomieszczenie w jednym z modnych space office, własne mieszkanie, czy bio-dom pod Babią Górą. Tak powstają wszystkie nasze prace.

Wspieramy

Pracujemy dla firm, w które wierzymy i identyfikujemy się z ich produktami. Z radością przyjmujemy kolejne prace dla branży produktów ze zdrową żywnością czy produktów BIO. Nie obsługujemy branży związanych z przetwórstwem mięsa.

Rodzinne firmy

Wielkie marki dają prestiż. Mniejsze projekty dla rodzinnych biznesów, dają satysfakcję z uczestniczenia w rozwoju i ich sukcesie. Lubimy patrzeć jak wzrastają dzięki naszej pracy. Każdego klienta, każde zlecenie traktujemy indywidualnie, najlepiej porozmawiaj z nami o możliwości współpracy.

Jesteśmy dumni

Należymy do Polski Klub Brandingu zrzeszającego najlepsze Agencje w Polsce specjalizujące się w tworzeniu marek, strategii i brand design.

Nie pracujemy za darmo

Cenimy nasz czas i doświadczenie więc nie uczestniczymy w darmowych przetargach. Za przedstawiane koncepty pobieramy opłaty. Jako członkowie Polskiego Klubu Brandingu promujemy praktyki i narzędzia w przetargach opisane w Białej Księdze Komunikacji Marketingowej.

Marcin Walkiewicz

Brat zarządzający

New business, obsługa projektów i czujne oko na wszystkie procesy w firmie.

Marcin Walkiewicz - CEO BraciStudio

Marek Podlecki

Brat kreujący

Słuchanie i rozmowy z klientami, nadzór kreacji.

Marek Podlecki - CEO BraciStudio

Aleksandra
Nalepa

Graficzka
Cierpliwość i rzetelność

Marta
Kot

Graficzka
Szybkość i doświadczenie

Paweł
Windys

Projektant
Koncepcje kreatywne

Marcin
Kalinowski

Strategia i marketing

Juliusz
Wnorowski

Copywriter
Miedzy słowami a obrazem

Ewa
Makota

Kreatywna Graficzka
Ilustracje i dobre pomysły